עבודה לאמהות

משרת אם

נשים אחרי לידה וכמובן גם אמהות לילדים בוגרים זקוקות להתאמות בשוק העבודה. ההתאמות רלוונטיות בעיקר עבור אמהות שרוצות לשלב את חיי המשפחה עם עבודה במשרה מלאה וחלקית, אך הן משפיעות על יכולת ההשתכרות ואיכות החיים. אנחנו בחברת השמה CC מתמחים בייעוץ קריירה ומציעים שירותים מיוחדים גם עבור משרות לאמהות. איתנו תוכלו לבחור את המשרה שמתאימה לכן מבין היצע רחב ואטרקטיבי. כמו כן, לרשותנו ניסיון משמעותי בהכוונה תעסוקתית לנשים בכל הגילאים.

עבודה לאמהות

נציג חברת השמה CC ישמחו למצוא לכן משרה מתגמלת ומספקת. אנחנו מבינים את המאפיינים של עבודה לאמהות ועושים הכל כדי שתהיו מרוצות. דרך חברת השמה CC תוכלו לברר למשל על השמה בהייטק, השמת בכירים וחיפוש משרות פנויות באופן דיסקרטי. באתר החברה תמצאו לוח דרושים מעודכן ומידע על השמה לסטודנטים וסטודנטיות. אמהות שרוצות לחזור מהר לשוק העבודה כבר לא צריכות לחשוש ולהתלבט: הן יכולות להשאיר את קורות החיים שלהן כבר עכשיו באתר חברת השמה CC ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצות.

כל מה שצריך לדעת על עבודה לאמהות

עד לפני מספר שנים קשה היה למצוא משרות ששילבו שכר גבוה עם תנאים נוחים לאמהות. השינוי בשוק העבודה חל בד בבד עם הצורך של נשים להמשיך את הקריירה גם אחרי הלידה, ואת התוצאות ניתן לראות בכל רחבי העולם. כיום העבודה לאמהות היא חלק בלתי נפרד ממערך הגיוס ומשאבי האנוש של עסקים, חברות וארגונים. אמהות משתלבות במהירות בשוק העבודה בסקטור הפרטי והציבורי וחלקן גם ממשיכות להחזיק עסק עצמאי. זהו שינוי משמעותי במגמה ועדות להצלחת המאבק המגדרי של נשים.

בחברת השמה CC ישמחו לסייע לכן למצוא עבודה שמתאימה לרקע, לגיל, להשכלה וליכולות. המטרה שלנו היא לחשוף אמהות לכמה שיותר משרות רלוונטיות ולעמוד לרשותן גם בכל מקרה של התלבטות או דילמה. מומלץ להשאיר כבר עכשיו קורות חיים באתר של חברת השמה CC ולהתייעץ איתנו לגבי שדרוג קורות חיים. בנוסף, אנחנו מציעים שירותי הכנה לראיון עבודה ומרכזי הערכה. כך תגיעו מוכנות לראיון ותשיגו את המשרה שעליה חלמתן.