כח אדם

כח אדם

ענף כח אדם עוסק בדרך כלל במתן שירותי עובדים לשם עבודה אצל מעסיק אחר. יחד עם זאת, עם חברת השמה CC תוכלו להתעניין בכח אדם ולשנות את מצבת העובדים בחברה שלכם. לנו בחברת השמה CC יש את הרקע, הניסיון והכלים הנדרשים על מנת לבצע השמה יעילה בשורה ארוכה של תחומים. השאירו עכשיו את הפרטים ואת קורות החיים שלכם באתר על מנת למצוא עבודה, או צרו קשר עם הנציגים שלנו בתור מעסיקים ותוכלו לקצר משמעותית את תהליך הגיוס.

כח אדם

המטרה של חברת השמה CC היא לסייע למעסיקים ומועסקים בכל רחבי הארץ. אנחנו מכירים את מאפייני העסקה באמצעות קבלן כח אדם ואת הוראות החוק, מתמחים בייעוץ קריירה לגברים ונשים בכל הגילאים ומציעים גם שירותים מיוחדים כגון שדרוג קורות חיים או הכנה לראיון עבודה. כמו כן, רק עם חברת השמה CC תוכלו לעבור הכנה למרכז הערכה ולשפר את סיכויי הקבלה שלכם לעבודה.

קבלן כח אדם יכול להיות המעסיק הפורמלי או המעסיק בפועל. במידה ואתם מתלבטים בין שיטות ההעסקה, צרו קשר עם הנציגים שלנו ותקבלו פרטים נוספים. איתנו תוכלו להבין את המשמעות של קבלן כח אדם המקיים יחסי עובד-מעביד מול מעסיק שקובע את סדר יומו של העובד ואת המשימות שעליו לבצע. בנוסף, נעזור לכם לבחון היתכנות של מיקור חוץ ולבדוק כיצד ניתן להשתמש בחוקים להסדרת העסקת עובדים על ידי קבלני כח אדם.

למה להשתמש בשירותי החברה?

יש הרבה סיבות שמוכיחות מדוע כדאי להשתמש בשירותי חברת השמה CC. ראשית, כל אחד מנציגי החברה עובר הסמכה ארוכה במשאבי אנוש ובקיא בפרטי הענף. ההתמחות שלנו היא בהשמת בכירים, אקדמאים, סטודנטים, אמהות ועוד. איתנו תוכלו לעקוב אחר הצעות עבודה עדכנית ולהתרשם מהשינויים שחלים על לוחות דרושים בענפים שונים.

שנית, אנחנו מתחייבים ליחס אישי וליווי מקצועי מהרגע הראשון. חברת השמה CC מציעה תהליך מוקפד של חיפוש עבודה דיסקרטי ועומדת לרשותכם גם לפני ייעוץ קריירה. בואו לבחור יחד איתנו את הקריירה שמתאימה לכם ולנצל את היתרונות של משאבי אנוש.