ייעוץ קריירה

קבלת ייעוץ לקריירה

חברת השמה CC יכולה לספק לכם שירותי ייעוץ קריירה לכל סוגי המשרות והעבודות. איתנו תוכלו להתחיל את הקריירה עם יתרון משמעותי. המטרה שלנו היא להפנות את הזרקור למשרות שעולות בקנה אחד עם הציפיות והיכולות שלכם. השאירו קורות חיים באתר ותנו למומחים של חברת השמה CC לשדרג אותם. אנחנו מתחייבים ליחס אישי ומקצוע מהרגע הראשון, לשמירה על שקיפות ולשיתוף פעולה צמוד.

ייעוץ קריירה

בחירת קריירה היא נושא מורכב שמחייב אתכם להתייחס לשורה ארוכה של שיקולים וגורמים. רוב דורשי העבודה לא יודעים כיצד לבחור משרה מסוימת, או באיזה אופן להשוות בין עבודות פוטנציאליות. רק ייעוץ קריירה מקיף ויסודי יאפשר לכם למצוא עבודה מתגמלת. הייעוץ ניתן באופן דיסקרטי למי שמעוניין בכך, הוא כולל שדרוג קורות חיים לפי מאפייני המשרה והוא גם כולל הכנה למרכזי הערכה או ראיונות עבודה.

בזכות השירות הייחודי של חברת השמה CC תוכלו לרכז את כל התהליך של חיפוש קריירה מול גורם אחד. היום אתם כבר לא צריכים למסור פרטים אישיים או לבזבז זמן על שליחת קורות חיים למעסיקים שלא מתאימים לכם. בואו להתעדכן על משרות חמות, להתרשם מלוח דרושים וליצור קשר עם מעסיקים דרך הצעות עבודה מבוקשות. חברתנו מתמחה בהשמה לגברים ונשים בכל הגילאים והיא מציעה את סל השירותים גם עבור בכירים, סטודנטים, אקדמאים, אימהות ועוד.

מה כולל ייעוץ קריירה?

ייעוץ קריירה עם חברת השמה CC מתבצע במספר שלבים. בשלב הראשון נתאם מולכם פגישת היכרות לא מחייבת וננסה לתאם ציפיות. בשלב הזה גם נשאל על הרקע המקצועי שלכם, ההכשרה והפרטים הביוגרפיים. המידע יאפשר לנו לדעת לאיזה משרות לכוון אתכם ועל איזה סוג של קריירה להמליץ. עם זאת, בשלב השני כבר נפרוש בפניכם את האפשרויות ונקבל פידבקים. נשתף אתכם פעולה כדי למצוא משרות פנויות ונעשה הכל על מנת שתהיו מרוצים מהממצאים.

רוצים להתחיל בתהליך של ייעוץ קריירה? מעוניינים לקבל הכוונה תעסוקתית שמותאמת לרקע האישי שלכם? השאירו קורות חיים באתר של חברת השמה CC ותאמו עוד היום פגישה עם הנציגים שלנו.