הכוונה תעסוקתית

לקבל הכוונה תעסוקתית

חברת השמה CC מציעה מסלול ייחודי של הכוונה תעסוקתית. שירותי החברה מיועדים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והם מתאימים לחיפוש עבודה בתחומים שונים. בעזרת שירותי ההשמה של החברה תוכלו למצוא משרה שמתאימה לצרכים ולציפיות שלכם. אנו מתמחים בהשמת בכירים ומציעים גם שירותי השמה לסטודנטים, אימהות עובדות ועוד. כמו כן, דרכנו תוכלו לחפש עבודה חדשה באופן דיסקרטי ובלי שהמעסיק הנוכחי יידע על כך.

הכוונה תעסוקתית

הכוונה תעסוקתית מבוססת על זיהוי של מאפיינים אישיים ובניית פרופיל מדויק. יחד עם זאת, יש להבחין בין הכוונה שמיועדת לצעירים שמחפשים קריירה ראשונה וחדשה, לבין מבוגרים ששוקלים שינוי ומעברי קריירה. בכל מסלול יש דגשים אחרים והכוונה תעסוקתית שמותאמת מראש לצרכי הלקוחות תזכה לסיכויי הצלחה גבוהים יותר. לכן כדאי להתייעץ עם נציגי חברת השמה CC בכל מקרה של התלבטות, ולהשאיר קורות חיים באתר להמשך טיפול מהיר ויעיל.

היתרונות של הכוונה מקצועית

איתנו תוכלו לבצע הכוונה תעסוקתית ומקצועית. היתרון העיקרי של ההכוונה הוא חיסכון בזמן ובמשאבים, מניעת עוגמת נפש וצמצום אפשרויות לא רלוונטיות. ההכוונה תעזור לכם לדעת לאיזה מעסיקים לפנות ובאיזה אופן לעשות את זה. במקביל, אנו נשתמש בפרופיל האישי שלכם על מנת לקבל הצעות עבודה ממעסיקים מובילים. אנשי המקצוע של חברת השמה CC ילוו אתכם בחיפוש עבודה ויעמדו לרשותכם עד שתגיעו להגשמה עצמית מלאה.

השיטה הייחודית של חברת השמה CC מתמקדת באבחון ומיפוי של המועסק. איתנו תזהו בצורה ברורה את היכולות, הרצונות והשאיפות שלכם ותוכלו גם למקם אותם על ציר הזמן. השירות יאפשר לכם להתפתח בתחום העשייה והקריירה ולהגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם. בנוסף, הכוונה תעסוקתית עם חברת השמה CC מתבצעת בהתאם לצרכי שוק התעסוקה. אנחנו עוקבים מקרוב אחר המגמות ומעמידים לרשותכם את הכלים המתקדמים ביותר.

רוצים לבצע הכוונה תעסוקתית ולא יודעים למי לפנות? מתלבטים בין משרות ומסלולי קריירה? השאירו קורות חיים באתר או צרו קשר עם נציגי חברת השמה CC. בואו לקבל ייעוץ קריירה שמתחשב בצרכים הספציפיים שלכם ובצעו ניהול מושכל של תהליך חיפוש התפקיד הבא.